2019 Coordinators Directory

SchoolContact
Aldgate Primary SchoolNic Strevens
Amata Anangu SchoolBecci van Schuilenburg
Amata Anangu SchoolRebecca Cooke
Annesley Junior SchoolJo Rossiter
Australian Science and Mathematics SchoolCharlotte Twizell
Balaklava High SchoolSharon Kent
Bellevue Heights Primary SchoolSuzy Mills
Brighton Primary SchoolAaron Lindsay
Brighton Secondary SchoolGerald Little
Burnside Primary SchoolAbby MacPherson
Clarendon Primary SchoolKathleen Best
Colonel Light Gardens Primary SchoolSimone Percy
Concordia CollegeJoanne Rogers
Coober Pedy Area SchoolPeter Smith
Crafers Primary SchoolJohn Nielsen
Dernancourt School R-7Claudine Green
East Adelaide SchoolFleur Fotheringham
East Marden Primary SchoolLaura Woods
East Torrens Primary SchoolRebecca Graves
Eastern Fleurieu R-12 SchoolJulianne Koopman
Emmaus Christian CollegeSusanne Milne
Endeavour CollegeGavin Marcus
Eynesbury Senior CollegeBelinda Sziller
Gladstone High SchoolJacqueline McAllister
Gleeson CollegeKate Morgante
Glen Osmond Primary SchoolTheresa Andreucci
Glenunga International High SchoolDaniel Becker
Goolwa Primary SchoolJulie Gilbert
Grange Primary SchoolSusan Wilson
Greenwith Primary SchoolDebbie Hoffmann
Hawthorndene Primary SchoolAnthea Ponte
Highbury Primary SchoolRobyn Satterley
Highgate SchoolVivien Chryseliou
Hillcrest Primary SchoolSimon Watts
Immanuel CollegeHolly Bosman
Immanuel Primary SchoolNellie Eardley-Harris
John Hartley SchoolNeelam Batra
Kangaroo Island Community EducationRachel Pillar
Kildare CollegePaul Beltrame
Linden Park Primary SchoolMano Dissanayake
Loreto CollegeAlison Thompson
Loxton High SchoolShannon Tootell
Magill SchoolDanielle Bator
Marryatville Primary SchoolJean-Luc Barrachina
Mary MacKillop CollegeJosie Spizzo
Mawson Lakes SchoolVira Wallis
Meridian SchoolRobyn Clifford
Mitcham Girls High SchoolAnna Cullen
Mitcham Primary SchoolMiriam Doull
Mount Gambier High SchoolJamie Taylor
Norwood Primary SchoolKoah Barbary
Our Lady of the Sacred Heart CollegeCaroline Beekman
Para Vista Preschool - SevenChris Burdett
Pembroke SchoolRaymond Fok
Plympton Primary SchoolJonathan Gardner
Prescott College SouthernBrenton Banham
Prince Alfred CollegeChristine Papanicolas
Prince Alfred College - PrepEmmy Gerlach
Pulteney Grammar SchoolJarrod Johnson
Redwood Park Primary SchoolKaty Veljanovski
Richmond Primary SchoolStacey Eichenberger
Roma Mitchell Secondary CollegeMonika Mangla
Rose Park Primary SchoolJessie Eatts
Rostrevor CollegeLisa Zollo
Salisbury High SchoolMorgan Jones
Salisbury Park Primary SchoolJade Tinney
Scotch CollegeDavid Pace
Scott Creek Primary SchoolKim Lau
Seacliff Primary SchoolBrian Schiller
Seymour CollegeRachel McKee
Southern Montessori SchoolMichelle Young
Southern Vales Christian College - Aldinga CampusRobyn Jellings
Southern Vales Christian College - Morphett ValeHugh Serfontein
St Aloysius CollegeSandra Eustace
St Andrew's SchoolKathryn Howie
St Augustine's Parish SchoolDave Cottrell
St John Bosco SchoolDino Zandona
St John's Grammar School - Junior SchoolNicole Bannister
St John's Grammar School - Senior SchoolCurtis Leaver
St Joseph's School - HectorvilleKeiran Taylor
St Joseph's School - KingswoodJamie Deverson
St Peter's CollegeCaryn Schutz
St Peter's Woodlands Grammar SchoolBryan Fletcher
St Thomas SchoolChris Rampazis
Stirling East Primary SchoolSarah Finney
Tatachilla Lutheran CollegeAndrew Weiss
The Hills Christian Community SchoolMichelle Bull
Trinity College - Gawler RiverEmma Watson
Underdale High SchoolPaul Gavini
University Senior Collegezahra pirvali
Unley High SchoolMelna Puthiyedathu
Upper Sturt Primary SchoolJo Wood
Urrbrae Agricultural High SchoolIan Reed
Vale Park Primary SchoolDavid Hern
Virginia Primary SchoolIlia Tsoutouras
Walford Anglican School for GirlsMaria Caruso
Walkerville Primary SchoolDeborah O'Brien
Westminster SchoolMary-Anne Dorey
Wilderness SchoolSimone Burzacott-Gorman
Williamstown Primary SchoolFleur Nattrass
Woodcroft CollegeLeone Shapter
Woodcroft Primary SchoolSarah Todd
Woomera Area SchoolAlexandra Fowler